0
Your shopping cart is empty
Approximate delivery costs
* Detailed price in checkout page
TOTAL
(including VAT)
€ 0.00
Lounger ALLURE, dark grey, aluminium/textilene, H75x232x96cm
ID: 3560238902929
€399.00
Share item:
Product details
Product details
| Material: | Textilene |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Color: | Grey |
| Height: | 75 cm |
| Width: | 96 cm |
| Length: | 232 cm |
| Weight: | 9.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
More similar items
Garden armchair Ladecima, burgundy/graphite color, H116x75.3x65cm
116 cm 75.3 cm 65 cm
€165.00
Delivery within 4-6 weeks
Garden armchair Ladecima, hazelnut/praline color, H116x75.3x65cm
116 cm 75.3 cm 65 cm
€179.00
Available in online-store
Cover Hambo L for lounge, H60x235x90cm
60 cm 235 cm 90 cm
€69.00
Available both in the stores and in online-store
Lounger ALLURE, dark grey, aluminium/textilene, H75x232x96cm
75 cm 232 cm 96 cm
€399.00
Available in online-store
Sun lounger Lapapouasie, beige color, acacia, H87x73.5x178cm
87 cm 178 cm 73.5 cm
€555.00
Available in online-store
Sun lounger Ladecima, folding, teal color, H90x64x142cm
90 cm 142 cm 64 cm
€155.00
Delivery within 4-6 weeks
Sun lounger Ladecima, folding, slate grey color, H90x64x142cm
90 cm 142 cm 64 cm
€155.00
Delivery within 4-6 weeks
Sun lounger Ladecima, folding, anthracite color, H90x64x142cm
90 cm 142 cm 64 cm
€155.00
Delivery within 4-6 weeks
Sun lounger Labonao, olive/graphite color, aluminium/textilene, H84.5x64x171cm
84.5 cm 171 cm 64 cm
€179.00
Available in online-store
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda