0
Your shopping cart is empty
Approximate delivery costs
* Detailed price in checkout page
TOTAL
(including VAT)
€ 0.00
Table lamp Madresa, H37cm, D13cm, LED 8W, 3000K, 2835lm
ID: 2000001175200
€55.00
Share item:
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Height: | 37 cm |
| Width: | 13 cm |
| Length: | 13 cm |
| Weight: | 1.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
More similar items
Outdoor lamp Dokk, white, H27.5cm, D17cm, 1x1W
27.5 cm 17 cm 17 cm
€12.25
€17.50
Available both in the stores and in online-store
- -30 %
Table Lamp Moora with linen shade, E27 40W, H92x15cm
92 cm 15 cm 15 cm
€49.00
Available both in the stores and in online-store
Table lamp Nanete, H65cm D42.5cm, E27 60W(MAX)
65 cm 42.5 cm 42.5 cm
€66.00
Available both in the stores and in online-store
Table Lamp Animal Monkey Gold, H56x23x23cm, E14 5W(MAX)
56 cm 23 cm 23 cm
€95.40
€159.00
Available in the stores only
- -40 %
Table lamp Sower, black, E27 60W(MAX), H60x30cm
60 cm 30 cm 30 cm
€66.00
Available in the stores only
Table lamp Animal Rabbit, golden, E14 5W(MAX), H68x23x23cm
68 cm 23 cm 23 cm
€143.20
€179.00
Available in the stores only
- -20 %
Table lamp Animal Rabbit, white, E14 5W(MAX), H68x23x23cm
68 cm 23 cm 23 cm
€118.30
€169.00
Available in the stores only
- -30 %
Table lamp Toucan gold, E27 60W, 70x37x35cm
70 cm 37 cm 35 cm
€134.50
€269.00
Available in the stores only
- -50 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda