0
Your shopping cart is empty
Approximate delivery costs
* Detailed price in checkout page
TOTAL
(including VAT)
€ 0.00
TV table Haulet, black/gold colors, H58x180x41cm
ID: 5905248127388
€249.90
Share item:
Product details
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Height: | 58 cm |
| Width: | 41 cm |
| Length: | 180 cm |
| Weight: | 38.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
More similar items
TV stand Rondola TV, sintered stone/MDF/ash veneer/metal, H50x180x42cm
50 cm 180 cm 42 cm
€659.00
Available in stock in 5 week(s)
TV table Angley, natural color, H45x140x40cm
45 cm 140 cm 40 cm
€459.00
Delivery within ~20 work days
TV table Aipur, natural color, H45x176x40cm
45 cm 176 cm 40 cm
€275.00
Delivery within ~20 work days
TV table Haxos, cashmere/black color, chipboard/MDF/steel, 200x40cm, H54cm
54 cm 200 cm 40 cm
€345.00
Delivery within ~20 work days
TV table Halink, old pink, metal/chipboard, 165x40.6cm, H55.7cm
55.7 cm 165 cm 40.6 cm
€265.00
Delivery within ~20 work days
TV table Halink, old pink, metal/chipboard, 135x40.6cm, H56cm
56 cm 135 cm 40.6 cm
€239.00
Delivery within ~20 work days
TV table Haulet, black/gold colors, H58x180x41cm
58 cm 180 cm 41 cm
€249.90
Delivery within ~20 work days
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda