Room divider London/Paris, H180x120x2.5cm
ID: 2000001100301
€85.48
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Height: | 180 cm |
| Width: | 2.5 cm |
| Length: | 120 cm |
| Weight: | 18 kg |
| Storage container: | No |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Desk Jeremy, mango wood/mdf, veneer, 120x60x98cm, table top H80cm
98 cm 120 cm 60 cm
€171.77
€286.29
- -40 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel