Sirm London/Paris, H180x120x2.5cm
ID: 2000001100301
€ 85,48
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Kõrgus: | 180 cm |
| Laius: | 2.5 cm |
| Pikkus: | 120 cm |
| Kaal: | 18 kg |
| Voodipesukast: | Ei ole |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kirjutuslaud Jeremy, mangopuit/mdf, spoon, 120x60x98cm, lauaplaat 80cm
98 cm 120 cm 60 cm
€ 171,77
€ 286,29
- −40 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel