Bar table on wheels Bogajo, gold color, H72.5x71.5x39cm
ID: 2000000946665
€102.42
Product details
Product details
| Material: | Mirror glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 72.5 cm |
| Width: | 39 cm |
| Length: | 71.5 cm |
| Weight: | 9 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Chair Sanga 11, rotatable 180 degrees, beige, H84x61x61cm, seat height 47cm
84 cm 61 cm 61 cm
€102.42
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel