Wall mirror Ballen, gold color, D81x5cm
ID: 2000001185056
Discount 30 %
€47.98
€68.55
Product details
Product details
| Material: | Mirror glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 81 cm |
| Width: | 5 cm |
| Length: | 81 cm |
| Weight: | 7 kg |
| Shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Chair Sanga 11, rotatable 180 degrees, beige, H84x61x61cm, seat height 47cm
84 cm 61 cm 61 cm
€102.42
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel