Baarilaud ratastega Bogajo, kuldne värv, H72.5x71.5x39cm
ID: 2000000946665
€ 102,42
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Peegelklaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 72.5 cm |
| Laius: | 39 cm |
| Pikkus: | 71.5 cm |
| Kaal: | 9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögitool Sanga 11, 180 kraadi pööratav, beež värv, H84x61x61cm, istumisosa kõrgus 47cm
84 cm 61 cm 61 cm
€ 102,42
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel