Bedside table Acmonfort, brown, H18x40x30cm
ID: 5713941392886
Discount 20 %
€100.00
€125.00
Product details
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Material: | Oak veneer |
| Color: | Brown |
| Height: | 18 cm |
| Width: | 30 cm |
| Length: | 40 cm |
| Weight: | 7.8 kg |
| Weight capacity: | 20 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel