Öökapp Acmonfort, pruun, H18x40x30cm
ID: 5713941392886
20 % allahindlus
€ 100,00
€ 125,00
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Tammespoon |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 18 cm |
| Laius: | 30 cm |
| Pikkus: | 40 cm |
| Kaal: | 7.8 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 20 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel