0
Your shopping cart is empty
Approximate delivery costs
* Detailed price in checkout page
TOTAL
(including VAT)
€ 0.00
Bench with storage box Fento 11 S, H36x72x38cm
ID: 2000001151341
€67.74
Share item:
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Height: | 36 cm |
| Width: | 38 cm |
| Length: | 72 cm |
| Weight: | 9.8 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
More similar items
Bench with storage box Elgomsi Touch 18, textured velvet, beige, H45x72x104cm
45 cm 104 cm 72 cm
€295.97
Delivery within 6-9 weeks
3 variants
Bench with storage box Elgomsi Raquel 24, salmon color, H45x72x104cm
45 cm 104 cm 72 cm
€287.10
Delivery within 6-9 weeks
2 variants
Bench Eltorrenso Monolith 09, velvet, brown, H45x73x145cm
45 cm 145 cm 73 cm
€329.84
Delivery within 6-9 weeks
10 variants
Bench Eltorrenso Paros 06, dark grey, H45x73x145cm
45 cm 145 cm 73 cm
€287.10
Delivery within 6-9 weeks
9 variants
Bench Eltorrenso Kronos 19, velvet, green, H45x73x145cm
45 cm 145 cm 73 cm
€287.10
Delivery within 6-9 weeks
9 variants
Bench Elaurence Nube 35, velvet, green, H36x132cm
36 cm 132 cm 64 cm
€237.90
Delivery within 6-9 weeks
11 variants
Bench Elaurence Nube 20, velvet, beige, H36x132cm
36 cm 132 cm 64 cm
€237.90
Delivery within 6-9 weeks
11 variants
Bench Motley, velvet, grey color, H62x107x38cm, seat height 44cm
62 cm 107 cm 38 cm
€222.58
Available in the stores only
Bench Trave, oak wood veneer, H46.5x180x38.5cm
46.5 cm 180 cm 38.5 cm
€150.16
€214.52
Available in the stores only
- -30 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel