Peate sisenema kliendina
0
Ostukorv on tühi
Umbkaudne transpordikulu
* Täpne hind tasumiseks
KOKKU
(koos KM-ga)
€ 0,00
Pink koos hoiukastiga Fento 11 S, H36x72x38cm
ID: 2000001151341
€ 67,74
Jaga toodet:
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Kõrgus: | 36 cm |
| Laius: | 38 cm |
| Pikkus: | 72 cm |
| Kaal: | 9.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Rohkem Sarnased tooted
Pink koos hoiukarbiga Elgomsi, Touch 18, tekstureeritud samet, beež, H45x72x104cm
45 cm 104 cm 72 cm
€ 295,97
Tarne 6-9 nädala jooksul
3 variandid
Pink koos hoiukastiga Elgomsi, Raquel 24, lõhe värv, H45x72x104cm
45 cm 104 cm 72 cm
€ 287,10
Tarne 6-9 nädala jooksul
2 variandid
Pink Eltorrenso, Monolith 09, samet, pruun, H45x73x145cm
45 cm 145 cm 73 cm
€ 329,84
Tarne 6-9 nädala jooksul
10 variandid
Pink Eltorrenso, Paros 06, tumehall, H45x73x145cm
45 cm 145 cm 73 cm
€ 287,10
Tarne 6-9 nädala jooksul
9 variandid
Pink Eltorrenso, Kronos 19, samet, roheline, H45x73x145cm
45 cm 145 cm 73 cm
€ 287,10
Tarne 6-9 nädala jooksul
9 variandid
Pink Elaurence, Nube 35, samet, roheline, H36x132cm
36 cm 132 cm 64 cm
€ 237,90
Tarne 6-9 nädala jooksul
11 variandid
Pink Elaurence, Nube 20, samet, beež, H36x132cm
36 cm 132 cm 64 cm
€ 237,90
Tarne 6-9 nädala jooksul
11 variandid
Pink Motley, samet, hall värv, H62x107x38cm, istumisosa kõrgus 44cm
62 cm 107 cm 38 cm
€ 222,58
Saadaval ainult kauplustes
Pink Trave, tammespoon, H46.5x180x38.5cm
46.5 cm 180 cm 38.5 cm
€ 150,16
€ 214,52
Saadaval ainult kauplustes
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel