Pendant lamp Monkey, E27 1x40W, H28-180x19x13cm
ID: 4025621522973
Bulbs are not included.
Discount 20 %
€60.65
€75.81
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Polyresin |
| Color: | Gold |
| Height: | 180 cm |
| Width: | 13 cm |
| Length: | 19 cm |
| Weight: | 3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel