Rippvalgusti Monkey, E27 1x40W, H28-180x19x13cm
ID: 4025621522973
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
20 % allahindlus
€ 60,65
€ 75,81
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Polüresiin |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 180 cm |
| Laius: | 13 cm |
| Pikkus: | 19 cm |
| Kaal: | 3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel