Coffee table set Akatrine, white, H45x115x69cm
ID: 5713941141163
€337.90
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Black and white |
| Height: | 45 cm |
| Width: | 69 cm |
| Length: | 115 cm |
| Weight: | 31.8 kg |
| Tabletop shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel