Kohvilaud komplekt, Akatrine, 2 tk, keraamiline pind, valge, H45x115x69cm
ID: 5713941141163
€ 337,90
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must-valge |
| Kõrgus: | 45 cm |
| Laius: | 69 cm |
| Pikkus: | 115 cm |
| Kaal: | 31.8 kg |
| Lauaplaadi kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel