Floor lamp Malente LED, H148x43x40cm, GU10x3W
ID: 2000001175262
€100.81
Product details
Product details
| Material: | Marble |
|---|---|
| Material: | PVC |
| Material: | Polyester |
| Color: | Black |
| Height: | 148 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 43 cm |
| Weight: | 17 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Office chair Zivilino, beige/bronze color, H70-79.5x62.5x59.5cm, seat height 44-54cm
79.5 cm 62.5 cm 59.5 cm
€111.29
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel