Põrandalamp Malente LED, H148x43x40cm, GU10x3W
ID: 2000001175262
€ 100,81
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Marmor |
|---|---|
| Materjal: | PVC |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 148 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 43 cm |
| Kaal: | 17 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kontoritool Zivilino, beež/pronks värv, H70-79.5x62.5x59.5cm, istumisosa kõrgus 44-54cm
79.5 cm 62.5 cm 59.5 cm
€ 111,29
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel