Floor lamp Moirsy 5, H84-204x130x130cm, E27x5 40W(MAX)
ID: 2000001128671
€84.68
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Height: | 204 cm |
| Width: | 130 cm |
| Length: | 130 cm |
| Weight: | 9 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel