Floor lamp Molaretto, H119cm, D15cm, E27x2 40W(MAX)
ID: 2000001128695
Bulbs are not included.
€59.68
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Color: | Taupe |
| Height: | 119 cm |
| Width: | 15 cm |
| Length: | 15 cm |
| Weight: | 5.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Office chair Zivilino, green/bronze color, H70-79.5x62.5x59.5cm, seat height 44-54cm
79.5 cm 62.5 cm 59.5 cm
€111.29
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel