Floor lamp Narro IV, H128cm, D43cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000001124208
€93.55
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Material: | Ceramic |
| Height: | 128 cm |
| Width: | 43 cm |
| Length: | 43 cm |
| Weight: | 14.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Double armchair Delazo, cream color, H65x149x93cm, seat height 41cm
65 cm 149 cm 93 cm
€205.81
€257.26
- -20 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel