Floor lamp Sansey, H165xD30cm, G9x5, 5W(MAX)
ID: 2000001129708
Discount 40 %
€69.68
€116.13
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Glass |
| Color: | Black |
| Height: | 165 cm |
| Width: | 30 cm |
| Length: | 30 cm |
| Weight: | 4.8 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel