Põrandalamp Sansey, H165xD30cm, G9x5, 5W(MAX)
ID: 2000001129708
40 % allahindlus
€ 69,68
€ 116,13
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Klaas |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 165 cm |
| Laius: | 30 cm |
| Pikkus: | 30 cm |
| Kaal: | 4.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Lillepott alusel Limmen, messing antiikne toon, email, H29cm, D14cm
29 cm 14 cm 14 cm
€ 7,19
€ 17,98
- −60 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel