Glass Latte, H16.2x8.3x8.3cm, 385ml
ID: 6970632851674
Discount 50 %
€1.49
€2.98
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Transparent |
| Height: | 16.2 cm |
| Width: | 8.3 cm |
| Length: | 8.3 cm |
| Volume: | 385 ml |
| Weight: | 0.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel