Klaas Latte, H16.2x8.3x8.3 cm, 385 ml
ID: 6970632851674
50 % allahindlus
€ 1,49
€ 2,98
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 16.2 cm |
| Laius: | 8.3 cm |
| Pikkus: | 8.3 cm |
| Maht : | 385 ml |
| Kaal: | 0.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel