Cocktail glass America "20, 250ml, H20cm D7.5cm
ID: 8004360092776
€5.97
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Transparent |
| Height: | 20 cm |
| Width: | 7.5 cm |
| Length: | 7.5 cm |
| Volume: | 250 ml |
| Weight: | 0.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel