Kokteiliklaas America "20, 250ml, H20cm D7.5cm
ID: 8004360092776
€ 5,97
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 20 cm |
| Laius: | 7.5 cm |
| Pikkus: | 7.5 cm |
| Maht : | 250 ml |
| Kaal: | 0.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögiriistade komplekt Inox Denali, 6 inimesele (24 tk), H27.8x17x6.6cm
27.8 cm 17 cm 6.6 cm
€ 47,34
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel