Wall mirror Intarigo, H189x99cm
ID: 2000000984735
Discount 30 %
€77.90
€111.29
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Height: | 189 cm |
| Length: | 99 cm |
| Weight: | 21 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel