Mirror Iskaro, black, D70cm
ID: 2000001105009
Discount 30 %
€23.48
€33.55
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Black |
| Height: | 70 cm |
| Width: | 3 cm |
| Length: | 70 cm |
| Weight: | 4.5 kg |
| Shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel