Wall mirro Idena, gold color, 50x50cm
ID: 2000000984766
Discount 30 %
€29.52
€42.18
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Gold |
| Height: | 50 cm |
| Length: | 50 cm |
| Weight: | 3.5 kg |
| Shape: | Square |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel