Wall mirror Inar, black/golden, 55x30x5cm
ID: 5207252251357
Discount 30 %
€35.56
€50.81
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Mirror |
| Height: | 55 cm |
| Width: | 5 cm |
| Length: | 30 cm |
| Weight: | 1.5 kg |
| Shape: | Other shape |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel