Seina peegel Inar, must/kuldne värvi, 55x30x5cm
ID: 5207252251357
30 % allahindlus
€ 35,56
€ 50,81
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Peegel |
| Kõrgus: | 55 cm |
| Laius: | 5 cm |
| Pikkus: | 30 cm |
| Kaal: | 1.5 kg |
| Kuju: | Muu kuju |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel