Wall mirror Ingo, champagne, H143x63cm
ID: 2000000877785
Discount 30 %
€45.16
€64.52
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Color: | Bronze |
| Height: | 143 cm |
| Length: | 63 cm |
| Weight: | 9 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel