Wall mirror Intarigo, H149x69cm
ID: 2000000984728
Discount 30 %
€53.63
€76.61
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 149 cm |
| Length: | 69 cm |
| Weight: | 11.3 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel