Photo frame Patti, brown/gold colors, 20x25cm
ID: 2000001136836
Discount 40 %
€5.66
€9.44
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Metal |
| Color: | Brown |
| Height: | 20 cm |
| Length: | 25 cm |
| Weight: | 1.1 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel