Pildiraam Patti, pruun/kuldne värvi, 20x25cm
ID: 2000001136836
40 % allahindlus
€ 5,66
€ 9,44
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 20 cm |
| Pikkus: | 25 cm |
| Kaal: | 1.1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel