Metal shelf Benikarlo, golden, H90x80x25cm
ID: 2000000946634
€119.35
Product details
Product details
| Material: | Mirror glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 90 cm |
| Width: | 25 cm |
| Length: | 80 cm |
| Weight: | 10 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel