Mirror Isso, black, 50x100cm
ID: 2000001022016
Discount 30 %
€41.77
€59.68
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Glass |
| Color: | Black |
| Height: | 100 cm |
| Width: | 3.8 cm |
| Length: | 50 cm |
| Weight: | 6 kg |
| Shape: | Oval |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel