Metal table Bareiro M, gold color, D42xH55cm
ID: 2000000997469
€50.81
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Gold |
| Height: | 55 cm |
| Width: | 42 cm |
| Length: | 42 cm |
| Weight: | 5 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel