Mirror Barcone, golden, D70x3cm
ID: 2000001121979
Discount 30 %
€47.42
€67.74
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 70 cm |
| Width: | 3 cm |
| Length: | 70 cm |
| Weight: | 5 kg |
| Shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel