Mirror Bird, H38x31x3cm
ID: 2000001118924
Discount 30 %
€16.54
€23.63
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 38 cm |
| Width: | 3 cm |
| Length: | 31 cm |
| Weight: | 1.1 kg |
| Shape: | Other shape |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel