Peegel Bird, H38x31x3cm
ID: 2000001118924
30 % allahindlus
€ 16,54
€ 23,63
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 38 cm |
| Laius: | 3 cm |
| Pikkus: | 31 cm |
| Kaal: | 1.1 kg |
| Kuju: | Muu kuju |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel