Wall lamp Inverigo, G9 LED 2x5W(MAX), H35cm, 38x30cm
ID: 2000001038697
Bulbs are not included.
Discount 30 %
€33.14
€47.34
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Height: | 35 cm |
| Width: | 30 cm |
| Length: | 38 cm |
| Weight: | 1.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Electric recliner/rocking chair Hohenberg, brown, rotatable 210 degrees, H84-106x96x105-170cm
106 cm 96 cm 170 cm
€308.87
Recliner/ rocking chair Oforsen, taupe, manually adjustable, H100cm 100x150x112cm, seat high 52 cm
100 cm 150 cm 112 cm
€317.74
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel