Pikendatav laud Lapiazza, 8-kohaline, pruun värv, alumiinium/plast, 90-180x90cm H75cm
ID: 3560231727024
€ 429,84
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
The table frame is treated with an anti-corrosive epoxy coating. Adjustable table legs to compensate for floor unevenness and provide better stability. The table is protected by a coating against discolouration. Extension size 90cm.
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Alumiinium |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 75.5 cm |
| Laius: | 90 cm |
| Pikkus: | 180 cm |
| Kaal: | 29 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel