Pikendatav laud, 8-kohaline, akaatsia, 170-270x100cm H77.5cm
ID: 3560231732844
30 % allahindlus
€ 571,85
€ 816,94
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 77.5 cm |
| Laius: | 100 cm |
| Pikkus: | 270 cm |
| Kaal: | 68 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel