Pikendatav laud Lapiazza, 12-kohaline, hall/grafiidi värvi, 200-320 x100cm H75cm
ID: 3560238902943
€ 490,98
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
The table frame is treated with an anti-corrosive epoxy coating. Adjustable table legs to compensate for floor unevenness and provide better stability. The table is protected by a coating against discolouration. Extension size 135cm.
| Materjal: | Alumiinium |
|---|---|
| Materjal: | Karastatud klaas |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 75.5 cm |
| Laius: | 100 cm |
| Pikkus: | 320 cm |
| Kaal: | 55 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel