Serveerimislaud Manzor, must, 67x43x84cm
ID: 2000001057445
50 % allahindlus
€ 102,82
€ 205,65
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 84 cm |
| Laius: | 43 cm |
| Pikkus: | 67 cm |
| Kaal: | 10.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögitool Otava, 7 kreemika/kohvi värvi, H78x50x51cm, istumisosa kõrgus 47.5cm
78 cm 51 cm 50 cm
€ 102,42
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel