Šampanjakork, kuldne värv, H5.5x4x4cm
ID: 6410416291352
€ 6,41
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 5.5 cm |
| Laius: | 4 cm |
| Pikkus: | 4 cm |
| Kaal: | 0.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel