Rippvalgusti Radom amber, H40-133x52x48cm, G9x12 5W(MAX)
ID: 2000001059333
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 119,35
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Klaas |
| Kõrgus: | 133 cm |
| Laius: | 48 cm |
| Pikkus: | 52 cm |
| Kaal: | 3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivne lambipirn LED, merevaigukollane, 4W E27, D12.5x17.2cm
17.2 cm 12.5 cm 12.5 cm
€ 10,26
€ 17,10
- −40 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel