Veiniriiul Helvijs 22 pudelile, H73.5x46.6x18cm
ID: 2000001123294
€ 47,34
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 73 cm |
| Laius: | 46.6 cm |
| Pikkus: | 18 cm |
| Kaal: | 4.1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Sojalõhnaline küünal klaaspurgis Hip hip hooray, roosa, 25 h, H5cm, D7.5cm
5 cm 7.5 cm 7.5 cm
€ 5,12
€ 10,24
- −50 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel